Sylwester 2020/21: Przepis na udaną imprezę podczas ciąży!

person Autor: On:
Sylwester 2020/21: Przepis na udaną imprezę podczas ciąży!

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami! Jesteś w ciąży, ale w dalszym ciągu chcesz się świetnie bawić? Nic nie stoi na przeszkodzie! Przeczytaj nasz wpis i poznaj przepis na idealnego sylwestra dla kobiet w ciąży!

Po pierwsze…sukienka ciążowa na sylwestra!

Ciąża nie oznacza, że nie będziesz mogła założyć na sylwestra pięknej kreacji! Zastanawiasz się, co założyć na sylwestra do znajomych będąc w ciąży? Dostępnych jest wiele sukienek dla ciężarnych, które nadają się na mniej lub bardziej formalne uroczystości – w tym także sylwester w ciąży. Spośród naszych produktów polecamy sukienki ciążowe: Lenę i Paulę.

Sukienki ciążowe

Sukienki ciążowe Lena i Paula

Zobacz pozostałe nasze sukienki ciążowe.

Warto, żebyś zadbała także o wystarczająco wygodne obuwie – chociażby na zmianę.

Po drugie…bezpieczna zabawa

Dla kobiety w ciąży najlepszym rozwiązaniem na sylwestra będzie zabawa na imprezie w domu znajomych. Na „domówkach” jest znacznie mniejsza liczba osób – a co za tym idzie, zabawa będzie cichsza i bardziej komfortowa. Twoi znajomi na pewno okażą zrozumienie i w razie potrzeby ustąpią Ci miejsca czy postarają się nie palić w Twojej obecności. Jeśli czujesz się dobrze, nic nie stoi na przeszkodzie, byś tańczyła razem z innymi. Staraj się jednak unikać podskoków oraz dbaj o to, by nikt Cię przypadkiem nie uderzył. Kolejną zaletą imprezy w gronie znajomych jest możliwość odpoczynku w spokojnym miejscu – na pewno gospodarz nie odmówi Ci, jeśli będziesz potrzebowała poleżeć chwilę w innym pokoju.   

Po trzecie…zdrowe przekąski i napoje

Na sylwestrowym stole królują przede wszystkim alkohol oraz słodkie i słone przekąski. Ty jednak – dla dobra swojego maluszka – nie musisz ulegać niezdrowym pokusom. Możesz sama przygotować pożywną, pełną wartościowych składników odżywczych sałatkę czy też warzywne lub owocowe eleganckie koreczki na imprezę. Udowodnij, że przekąski w ciąży mogą być zdrowe i pożywne. Przynieś ze sobą także coś zdrowego do picia – ciężarnym nie służą ani alkohol, ani słodkie, gazowane napoje. Zamiast tego postaw na przykład na świeżo wyciskane soki.  

Jak widzisz, ciąża to nie tylko ograniczenia i wyrzeczenia. Możesz doskonale bawić się w na Nowy Rok, nie ryzykując zdrowiem swojego dziecka.   

Udanej sylwestrowej zabawy oraz samych pomyślności na nadchodzący rok 2021 życzy zespół Przyszłej Mamy!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień