Plecaki i torebeczki Metoo

Plecaki Metoo z imieniem zrobią prawdziwą furorę jako prezent dla dziecka! Zrobione są z przytulnego materiału i pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria malucha. Plecaki są wielofunkcyjne - poza ułatwianiem transportu, są także pluszowymi zabawkami, które mogą stać się długotrwałymi przyjaciółmi dla dziecka. 

Wybierz jeden z modeli z odczepianym plecakiem, dzięki czemu pluszowy zwierzak czy lalka stanie się pełnoprawną pluszową lalką. Plecaczek możesz dopinać do lalki w razie potrzeby, na przykład, gdy wyruszacie we wspólną podróż i konieczne jest zabranie ze sobą kilku rzeczy na drogę.

Plecaki i torebeczki Metoo sprawdzą się u mniejszych i większych dzieci. Są wykonane z bezpiecznego materiału i mogą bez przeszkód stać się przyjaciółmi malucha. Dodatkowym atutem plecaków Metoo jest fakt, że mogą być spersonalizowane. Jeśli masz takie życzenie, na plecaku pojawi się imię dziecka, co ułatwi zżycie się z zabawką i może okazać się pomocne w przypadku ewentualnego zgubienia się przedmiotu. 

Podkategorie

Aktywne filtry