Sarenki Melootka

Spersonalizowana pluszowa sarenka Melootka. będzie wspaniałą pierwszą zabawką dla Twojego dziecka! Wykonana jest z bardzo przyjemnego w dotyku materiału, dzięki czemu aż chce się ją głaskać i przytulać niemal bez przerwy. Oswojenie sarenki jest bardzo proste - wystarczy, że Twój maluch mocno się w nią wtuli i wkrótce zostaną najlepszymi przyjaciółmi. Sarenka to świetna towarzyszka na lata, która może spędzać z dzieckiem całe dnie. Pluszak sarenka dostępny jest w wersji z elegancką i śliczną kokardką lub kolorowym wianuszkiem. 

Sarenka Melootka to bezpieczna i wartościowa zabawka dla dziecka. Przyjemny materiał, piękny wygląd i brak małych elementów, które mogłyby zostać połknięte lub zgubione, są jej głównymi atutami. Pluszak ma prostą konstrukcję - ale to właśnie w tej prostocie tkwi jego fenomen. Dodatkową zaletą zabawki jest możliwość personalizacji - na sarence może pojawić się imię Twojego dziecka! Jest to wspaniała pamiątka na lata, którą pokochają zarówno Twój syn lub córka, ale także i Ty - widząc uśmiech na ich Twarzach. 

Podkategorie

  • Z kokardką
    <p class="MsoBodyText" style="text-align:justify;">Pluszowa sarenka z kokardką Melootka to trafiony i bezpieczny prezent dla najmłodszych. Sarenka przeniesie Twojego malucha w fascynujący świat bajkowych zwierzątek i pozytywnie wpłynie na empatię i rozwój emocjonalny dziecka. </p> <p class="MsoBodyText" style="text-align:justify;">Pluszowa sarenka z kokardką została stworzona z myślą o najmłodszych. Nie znajdziesz tutaj małych elementów, które mogłyby zostać połknięte, dlatego możesz dać ją najmłodszym. Sarenka będzie idealną towarzyszką podczas Waszych wspólnych, wartościowych chwil wypoczynku i relaksu. </p> <p class="MsoBodyText" style="text-align:justify;">Dużą zaletą lalek pluszowych Melootka jest to, że mogą być personalizowane. Co to oznacza? Spersonalizowana sarenka może mieć wyszyte imię dziecka, dzięki czemu będzie to bardziej indywidualny i szczególny prezent. Sarenka ma oryginalny wygląd, który przykuwa uwagę, a piękna kolorowa kokardka jest czymś w rodzaju wisienki na torcie. </p> <p class="MsoBodyText" style="text-align:justify;">Pluszową lalkę możesz podarować zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Zabawki posiadają CE, co oznacza, że są zgodne z podstawowymi wymaganiami zdrowia i bezpieczeństwa. </p>

Aktywne filtry