Z nami te 9 miesięcy będzie wyjątkowe!

Witaj w naszym sklepie Przyszła Mama. Jesteśmy rodzinną firmą, która zajmuje się sprzedażą odzieży ciążowej, ubrań i bielizny dla mam karmiących. Nasza działalność powstała w maju 2019 roku, ale chociaż dopiero raczkujemy w tym biznesie, bardzo dobrze znamy potrzeby przyszłych rodziców – sami mamy troje wspaniałych dzieci. Mając za sobą etap oczekiwania na dziecko, zdajemy sobie sprawę, jak ważne wtedy jest pozytywne samopoczucie kobiety w ciąży. Swoją pracą chcemy sprawić, by przyszłe mamy przeżyły ten czas wyjątkowo: by wyglądały pięknie i czuły się atrakcyjne.

Jak to się zaczęło?

Po 14 latach emigracji, wróciliśmy do Polski z Wielkiej Brytanii. W Anglii mieliśmy łatwy dostęp do odzieży ciążowej – dobrej gatunkowo i atrakcyjnej cenowo. Niestety, z relacji naszych przyjaciół dowiedzieliśmy się, że sytuacja w Polsce jest inna: ubrania dla przyszłych mam są albo niskiej jakości, albo w wysokich cenach. Postanowiliśmy to zmienić, oferując kobietom w ciąży ubrania zarówno od polskich producentów, jak i tych z Zachodu. Co istotne: produkty z naszej oferty to połączenie wysokiej jakości, dobrego stylu i korzystnej ceny.

Nasza misja

Staramy się robić wszystko, by te 9 miesięcy było niepowtarzalne. Uszczęśliwianie przyszłych rodziców to największa nagroda za naszą pracę! Dlatego czasami odkładamy kalkulację zysków na bok. Wspieramy samotne matki w potrzebie. Dostajemy wiele próśb i jeszcze nigdy nie zostawiliśmy nikogo w potrzebie. Regularnie bierzemy udział w regionalnych akcjach charytatywnych.

Poznajmy się!

Przyszła Mama to działalność prawdziwie rodzinna! W naszym kameralnym zespole znajdują się:

Bądźmy bliżej!

Zajrzyj na nasze profile w social mediach:

f_logo_RGB-Hex-Blue_512.png

Skontaktuj się z nami:

798 985 019

kontakt@przyszla-mama.pl

Zapraszamy do naszego sklepu! Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem i życzymy udanych zakupów :)

Zespół Przyszła Mama