Płaszcze ciążowe - zimowe płaszcze dla ciężarnych

Płaszcze Ciążowe

Ciąża to wyjątkowy okres, w którym należy szczególnie zadbać o komfort i dobre samopoczucie Przyszłej Mamy. Dlatego też niezwykle ważny jest dobór odpowiedniej odzieży. W sezonie jesienno-zimowym znalezienie okrycia wierzchniego, w którym zmieści się także ciążowy brzuszek, bywa niełatwe. Jest jednak konieczne, by uniknąć marznięcia w niedopasowanej kurtce. W zimne dni nic nie sprawdzi się lepiej niż wygodny i ładny płaszcz.

Podkategorie

4 0 4

Ups, wygląda na to, że się zgubiłeś...

Powrót do strony głównej

Klasyczna elegancja

Wbrew częstym przekonaniom, odzież ciążowa może być stylowa. Dobrze skrojone płaszcze dla ciężarnych korzystnie układają się na sylwetce. Przyszła Mama nie tylko zachowa w nich komfort termiczny, ale także dobre samopoczucie. Gustowna stylizacja z pewnością poprawi humor każdej kobiecie w ciąży, która ceni sobie atrakcyjny wygląd. Płaszcze zimowe dla ciężarnych to uniwersalny element ubioru. Klasyczny krój sprawdzi się zestawiony z różnymi dodatkami i na wiele okazji. Pod spód można włożyć zarówno spódnicę lub eleganckie spodnie, jak i wygodne jeansy. Płaszcze ciążowe doskonale prezentują się zarówno z kozakami z wysoką cholewką, jak i z botkami na płaskiej podeszwie.

Ciepłe i praktyczne płaszcze zimowe ciążowe

Gdy obniża się temperatura za oknem, warto tak dobrać strój, by przyszłej mamie było ciepło i wygodnie. Krótka kurtka może podwijać się na rosnącym brzuszku. Płaszcze ciążowe o skrupulatnie przemyślanym fasonie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pań. Są zaprojektowane, by dostosować się do zmieniającej się sylwetki, zapewniając wygodę i dobrą prezencję. Ponadto optymalna długość i ciepła podszewka ochronią nawet przed największym chłodem i wiatrem. W takim ubraniu można korzystać z uroku spacerów nawet przy niesprzyjającej aurze. Warto zainwestować w uniwersalne modele, które można nosić zarówno na każdym etapie ciąży, jak i po rozwiązaniu. Jeżeli posiadają pasek, to w czasie ciąży można go wiązać nad brzuszkiem. Po porodzie talia zostanie podkreślona paskiem związanym na jej wysokości. Właścicielka takiego płaszcza będzie się zawsze doskonale prezentować.