Płaszcze ciążowe - zimowe płaszcze dla ciężarnych

Płaszcze Ciążowe

Ciąża to wyjątkowy okres, w którym należy szczególnie zadbać o komfort i dobre samopoczucie Przyszłej Mamy. Dlatego też niezwykle ważny jest dobór odpowiedniej odzieży. W sezonie jesienno-zimowym znalezienie okrycia wierzchniego, w którym zmieści się także ciążowy brzuszek, bywa niełatwe. Jest jednak konieczne, by uniknąć marznięcia w niedopasowanej kurtce. W zimne dni nic nie sprawdzi się lepiej niż wygodny i ładny płaszcz.

Podkategorie

Klasyczna elegancja

Wbrew częstym przekonaniom, odzież ciążowa może być stylowa. Dobrze skrojone płaszcze dla ciężarnych korzystnie układają się na sylwetce. Przyszła Mama nie tylko zachowa w nich komfort termiczny, ale także dobre samopoczucie. Gustowna stylizacja z pewnością poprawi humor każdej kobiecie w ciąży, która ceni sobie atrakcyjny wygląd. Płaszcze zimowe dla ciężarnych to uniwersalny element ubioru. Klasyczny krój sprawdzi się zestawiony z różnymi dodatkami i na wiele okazji. Pod spód można włożyć zarówno spódnicę lub eleganckie spodnie, jak i wygodne jeansy. Płaszcze ciążowe doskonale prezentują się zarówno z kozakami z wysoką cholewką, jak i z botkami na płaskiej podeszwie.

Ciepłe i praktyczne płaszcze zimowe ciążowe

Gdy obniża się temperatura za oknem, warto tak dobrać strój, by przyszłej mamie było ciepło i wygodnie. Krótka kurtka może podwijać się na rosnącym brzuszku. Płaszcze ciążowe o skrupulatnie przemyślanym fasonie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pań. Są zaprojektowane, by dostosować się do zmieniającej się sylwetki, zapewniając wygodę i dobrą prezencję. Ponadto optymalna długość i ciepła podszewka ochronią nawet przed największym chłodem i wiatrem. W takim ubraniu można korzystać z uroku spacerów nawet przy niesprzyjającej aurze. Warto zainwestować w uniwersalne modele, które można nosić zarówno na każdym etapie ciąży, jak i po rozwiązaniu. Jeżeli posiadają pasek, to w czasie ciąży można go wiązać nad brzuszkiem. Po porodzie talia zostanie podkreślona paskiem związanym na jej wysokości. Właścicielka takiego płaszcza będzie się zawsze doskonale prezentować.