Rajstopy ciążowe  - bielizna dla kobiet ciężarnych

Rajstopy ciążowe

Ciąża to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu, który związany jest z wieloma wyrzeczeniami. Ot, chociażby z porzuceniem ulubionej garderoby w związku z rosnącym brzuchem. Wiele pań pewnych jest tego, że ciąża umniejsza ich kobiecość, ponieważ ich rozmiar się powiększa. Tak wcale nie jest. Pomóc w tym mogą odpowiednie sukienki, a także dobrze dobrane rajstopy ciążowe. Na co należy uważać, decydując się na zakup tego drugiego elementu garderoby?

Podkategorie

Aktywne filtry

Z myślą o Przyszłych Mamach

Zachęcamy do poznania specjalnej linii rajstop, która powstała z myślą o przyszłych mamach. Rajstopy dla kobiet w ciąży posiadają specjalną konstrukcję. Część majteczkowa jest wykonana z delikatnego materiału, który pomaga przytrzymać rosnący brzuszek. Jednocześnie kobieta nie będzie odczuwała obciążenia w części lędźwiowej z powodu rosnącego maleństwa w jej brzuchu. Na samym początku ciąży bóle pleców nie są tak mocno odczuwalne i dzięki odpowiedniej odzieży może pozostać tak jak najdłużej. W 3. trymestrze panie z pewnością ucieszą się, że rajstopy dla ciężarnych pomagają im odciążyć odcinek lędźwiowy.

Czy tego typu produkty nie będą zsuwać się w dół? Oczywiście, że nie! To wszystko za sprawą ściągacza. Zapewnia on utrzymanie rajstop w jednym miejscu, nie powodując przy tym żadnego bolesnego dyskomfortu u ciężarnych.

Kobiecość na każdym kroku

Rajstopy ciążowe zostały tak zaprojektowane, aby kobieta mogła zadbać o swój wygląd na co dzień. Będzie można założyć je do spódnic i sukienek. Można również nosić je pod spodniami, jeżeli ma się do czynienia z okresem zimowym. Rajstopy są komfortowe i wygodne, bardzo przyjemne w dotyku, więc nie ma obaw, że będą podrażniać skórę. Zostały wykonane w taki sposób, że dopasowują się do zmieniających się kształtów kobiety i to na różnych etapach ciąży. Rajstopy ciążowe zapewniają odpowiednią kompresję nóg.

Jak dobrać rajstopy dla Przyszłej Mamy?

Na początku będzie to rozmiar standardowy noszony przez kobietę na co dzień. Dopiero wraz z rosnącym brzuszkiem będzie trzeba pomyśleć o zakupie większych rajstop, zapewniających maksymalną wygodę i komfort. Szukasz rajstop ciążowych? Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu!