Rajstopy ciążowe  - bielizna dla kobiet ciężarnych

Rajstopy ciążowe

Mimo że ciąża to niewątpliwie jeden z najpiękniejszych okresów w życiu, to wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Jednym z nich jest konieczność zrezygnowania ze swoich ulubionych ubrań. Rosnący brzuch sprawia, że trudno zmieścić się w niektóre z nich. To nic przyjemnego, ale na całe szczęście ubrania ciążowe mogą być kobiece, eleganckie i piękne. 

Rajstopy dla kobiet w ciąży podkreślają kobiecość w całym tego słowa znaczeniu. Założysz je do swoich ulubionych spódnic czy sukienek, dzięki czemu podkreślisz swoją atrakcyjność. Rajstopy dla kobiet w ciąży z naszej oferty idealnie dopasowują się do ciała. Są bardzo wygodne i komfortowe - nie musisz obawiać się, że podrażnią Ci skórę. Wyglądem niewiele różnią się od standardowych rajstop, co jest ich ogromną zaletą. Rajstopy delikatnie podtrzymują brzuch i nie zsuwają się - wszystko dzięki ściągaczowi, który podtrzymuje cały materiał. Szukasz eleganckich rajstop dla kobiet w ciąży? Właśnie udało Ci się znaleźć! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Podkategorie

Aktywne filtry

Z myślą o Przyszłych Mamach

Zachęcamy do poznania specjalnej linii rajstop, która powstała z myślą o przyszłych mamach. Rajstopy dla kobiet w ciąży posiadają specjalną konstrukcję. Część majteczkowa jest wykonana z delikatnego materiału, który pomaga przytrzymać rosnący brzuszek. Jednocześnie kobieta nie będzie odczuwała obciążenia w części lędźwiowej z powodu rosnącego maleństwa w jej brzuchu. Na samym początku ciąży bóle pleców nie są tak mocno odczuwalne i dzięki odpowiedniej odzieży może pozostać tak jak najdłużej. W 3. trymestrze panie z pewnością ucieszą się, że rajstopy dla ciężarnych pomagają im odciążyć odcinek lędźwiowy.

Czy tego typu produkty nie będą zsuwać się w dół? Oczywiście, że nie! To wszystko za sprawą ściągacza. Zapewnia on utrzymanie rajstop w jednym miejscu, nie powodując przy tym żadnego bolesnego dyskomfortu u ciężarnych.

Kobiecość na każdym kroku

Rajstopy ciążowe zostały tak zaprojektowane, aby kobieta mogła zadbać o swój wygląd na co dzień. Będzie można założyć je do spódnic i sukienek. Można również nosić je pod spodniami, jeżeli ma się do czynienia z okresem zimowym. Rajstopy są komfortowe i wygodne, bardzo przyjemne w dotyku, więc nie ma obaw, że będą podrażniać skórę. Zostały wykonane w taki sposób, że dopasowują się do zmieniających się kształtów kobiety i to na różnych etapach ciąży. Rajstopy ciążowe zapewniają odpowiednią kompresję nóg.

Jak dobrać rajstopy dla Przyszłej Mamy?

Na początku będzie to rozmiar standardowy noszony przez kobietę na co dzień. Dopiero wraz z rosnącym brzuszkiem będzie trzeba pomyśleć o zakupie większych rajstop, zapewniających maksymalną wygodę i komfort. Szukasz rajstop ciążowych? Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu!