Przyszła Mama na basenie: wspieramy małych pływaków!

person Autor: Przyszła Mama On:
Przyszła Mama na basenie: wspieramy małych pływaków!

Dzisiaj chcielibyśmy porozmawiać o wspaniałym wpływie pływania na kobiety w ciąży oraz podzielić się ekscytującymi wiadomościami o naszym zaangażowaniu w inicjatywy sportowe dla dzieci. Zapraszamy do lektury!

Pływanie kobiet w ciąży: Bezpieczeństwo i korzyści

Pływanie jest jedną z najlepszych form aktywności dla Przyszłych Mam. Jest bezpieczne, wzmacnia mięśnie i poprawia samopoczucie. Woda zapewnia naturalne wsparcie, zmniejszając obciążenie kręgosłupa i stawów, co jest szczególnie ważne w ciąży. Ponadto, regularne pływanie może pomóc w lepszym przygotowaniu do porodu oraz szybszym powrocie do formy po narodzinach dziecka.

Nasze zaangażowanie we wspieranie młodych talentów

Cały zespół Przyszłej Mamy jest dumny z tego, że możemy wspierać lokalne inicjatywy sportowe. Niedawno mieliśmy zaszczyt być jednym ze sponsorów zawodów pływackich dla dzieci "Pływaj z Enea - sztafeta niepodległości", które odbyły się w Kozienicach. Zawody związane były z Dniem Niepodległości, co dodatkowo podkreślało ich wyjątkowy charakter.

Wraz z inną firmą ufundowaliśmy puchar za 3 miejsce oraz nagrody do loterii dla dzieci biorących udział w zawodach. Uczestnikami zawodów były dzieci w przedziale wiekowym 6-10 lat. Jesteśmy zachwyceni ich pasją i determinacją.

medale

Wsparcie dla Klubu SKP Delfin Kozienice

Nasze wsparcie dla klubu SKP Delfin Kozienice wynika nie tylko z chęci promowania zdrowego trybu życia wśród najmłodszych, ale ma także osobisty wymiar. Nasza córka od kilku miesięcy trenuje w tym klubie pływackim, a nasz 6-letni syn był jednym z najmłodszych uczestników zawodów. Może niedługo dołączy do nich nasz najmłodszy 4-latek, który już uczy się pływać.

sklep przyszła mama sponsorem zawodów pływackich

sklep przyszła mama sponsorem zawodów pływackich

W Przyszła Mama wierzymy, że wsparcie lokalnych inicjatyw sportowych to inwestycja w przyszłość naszych dzieci. Pływanie to nie tylko doskonały sposób na rozwój fizyczny, ale także na kształtowanie charakteru, dyscypliny i pracy zespołowej.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach i gratulujemy zwycięzcom. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i już nie możemy się doczekać kolejnych inicjatyw!

 


A wszystkie Przyszłe Mamy zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego!

Odzież ciążowa | Wyprawka | Akcesoria dla niemowląt

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień