Pomysł na prezent dla niemowlaka, który zrobi furorę!

person Autor: Przyszła Mama On:
Pomysł na prezent dla niemowlaka, który zrobi furorę!

Narodziny dziecka to wspaniały czas dla matki, ojca, ale także rodziny czy przyjaciół. Przyjście na świat malucha związane jest z dużą radością i celebracją. To dobry moment, żeby podarować pierwszy prezent dla niemowlaka. Jednak co na prezent dla noworodka sprawdza się idealnie? Przeczytaj artykuł i poznaj pomysł na spersonalizowany prezent, który będzie towarzyszem dziecka przez długie lata. 

Co na prezent dla noworodka?

Wymyślenie prezentu dla niemowlaka z pewnością nie należy do najprostszych czynności. Trudności spowodowane są przede wszystkim naszą troską o bezpieczeństwo. Być może zastanawiasz się, czy aby przypadkiem nie kupisz prezentu, z którego maluch nie będzie mógł korzystać, ponieważ może to być niebezpieczne. Zabawki z małymi częściami, które można łatwo odczepić, z pewnością nie będą nadawały się na prezent. Ważne jest także to, aby materiał, z którego wykonana jest zabawka, nie był toksyczny. Niemowlak z dużym prawdopodobieństwem będzie ją testował, wkładając ją do ust i śliniąc. Prezent niech będzie więc duży, bezpieczny i wytrzymały.

Personalizowany prezent dla noworodka

Najlepsze pomysły na prezent dla niemowlaka to te, które przyniosą dziecku radość i będą służyły mu długo. Wspaniale, jeśli są wytrzymałe i malec zdąży się do nich przywiązać na tyle, że za kilka lat upominek wciąż zobaczysz w jego pokoju. W ostatnim czasie popularność zyskują personalizowane prezenty dla niemowlaka. Prezenty z umieszczonym na nich imieniem dziecka będą świetną pamiątką na długie lata. Popularność tego typu prezentów nie jest bezpodstawna. Do ich zalet należą przede wszystkim:

·      Unikalność - prezent z imieniem dziecka to unikalny podarunek, który wyróżni się spośród pozostałych zabawek.

·      Emocjonalne przywiązanie - dzieci przywiązują się do swoich zabawek, które często zostają ich pierwszymi przyjaciółmi. Mimo że malec nie potrafi jeszcze czytać, to jego przywiązanie do zabawki, w połączeniu z imieniem będą świetnie ze sobą współgrać.

·      Pamiątka na lata - personalizacja prezentu sprawia, że jest on na pewien sposób wyjątkowy i będzie świetną pamiątką z pierwszych miesięcy życia dziecka - zarówno dla malca, jak i dla rodziców. 

Lalka Metoo z imieniem

Personalizowany prezent dla noworodka może przybierać różne formy. Bardzo popularne są lalki Metoo z imieniem, które możesz podarować zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Dostępne są w różnych wariantach, co znacznie ułatwia ich wybór i zwiększa uniwersalność. Popularne modele lalek to: 

·      lalka Chłopak Super Boy;

·      lalka Baletnica;

·      lalka Pingwinek;

·      lalka Beżowy Miś;

Lalki Metoo są świetnymi prezentami dla noworodków, które - poza atrakcyjnym wyglądem - cechuje także bezpieczeństwo. Lalka nie posiada żadnych małych elementów, które dziecko mogłoby połknąć. Poza tym nie jest tworzona z toksycznych materiałów, które mogłyby dziecku zagrozić. To bezpieczny prezent dla noworodka, ale równie dobrze możesz podarować go starszemu dziecku, które z pewnością ucieszy się z miłej w dotyku, spersonalizowanej lalki. 

Po więcej prezentów dla noworodków i starszych dzieci zapraszamy do naszego sklepu Przyszła Mama

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień