KOLEKTOR POKARMU LAKTATOR SILIKONOWY ODCIĄGACZ

Kolektor Pokarmu Laktator Silikonowy Odciągacz

28,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 35,00 zł

help_outlineZapytaj o produkt
Kolektor Pokarmu Laktator Silikonowy Odciągacz

Kolektor Pokarmu Laktator Silikonowy Odciągacz

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Do darmowej dostawy brakuje 200,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 200,00 zł

Kolektor pokarmu 

Jest jednym z niezwykle przydatnych gadżetów dla świeżo upieczonych mam. Ten zgrabny i wygodny produkt doskonale sprawdzi się podczas karmienia, gdy z drugiej piersi wycieka mleko. Nasz kolektor pokarmu będzie przydatny także jako mini pompka, gdy piersi są pełne mleka, a nie ma aktualnie pory karmienia. Produkt został wykonany w 100% z silikonu spożywczego – wolnego od BPA, który może być niebezpieczny dla zdrowia.   

Kolektor do pokarmu – jak używać?

Delikatnie ściśnij dolną część odciągacza i przyłóż otwartą część do piersi. Urządzenie przylgnie do brodawki, utrzymując się w jednym miejscu. Załączona buteleczka ma pojemność 100 ml – z niej możesz łatwo przelać mleko i np. zamrozić na później. 

  • Pamiętaj o sterylizacji pojemnika przed każdym użyciem!

  • Jeśli chcesz wzmocnić przepływ mleka, ściśnij dodatkowo buteleczkę. 

  • Zgromadzone mleko możesz od razu podać dziecku lub przelać do buteleczki i przechować na później.

  • Kolektor do pokarmu powinien zostać umyty i osuszony po każdym użyciu. 

  • Nie ściskaj środkowej części odciągacza – może spowodować to zniekształcenie górnej, otwartej części. 

Bezpieczeństwo mamy i dziecka 

Prezentowany kolektor do pokarmu jako jedyny tego typu produkt otrzymał atest Państwowego Zakładu Higieny i pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-5354/2020. Wszystkie badania laboratoryjne i certyfikaty zostały przeprowadzone i uzyskane w Polsce. Produkt jest zgodny z Rozporządzeniem Komisji (WE) nr 10/2011 z dnia 14 stycznia 2011 roku, spełnia normy dla materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z produktami spożywczymi. Eksperci sprawdzili, czy do znajdującego się w butelce mleka nie przedostają się żadne substancje obecne w silikonie. Uzyskano wynik 12,5 razy lepszy niż ustanowione normy unijne!

Zatem kupując nasz kolektor pokarmu, masz gwarancję, że nabywasz produkt w pełni bezpieczny dla Ciebie i Twojego maleństwa. A to przecież najistotniejsza cecha produktu!  

Zapraszamy do zakupów w naszym internetowym sklepie! Jeśli nie szukasz kolektora do pokarmu, zachęcamy Cię do zapoznania się z resztą naszej oferty, w której znajdziesz wygodną i modną odzież ciążową, która często też posiada funkcje umożliwiające karmienie piersią. 

ODP
72 Przedmioty
Nowy