Jeansy ciążowe Jest 6 produktów.

Jeansy ciążowe

 

Jeansy

  • Widok
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • Widok
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Jeansy to świetny wybór dla każdej Przyszłej Mamy!

Jeans jest materiałem absolutnie magicznym. Wymyślony wprawdzie do produkcji odzieży roboczej, ma w sobie jednak to coś, co sprawia, że chcą go nosić wszyscy! Przyszłe Mamy nie są tu wyjątkiem!

Wygodne spodnie dla ciężarnych

Na szczęście minęły już czasy, kiedy kobieta, zachodząc w ciążę, automatycznie była zmuszona ograniczyć swoją garderobę do mało atrakcyjnych ubrań w dużych rozmiarach. Dziś możesz pozostać sobą, nie rezygnując ze swoich przyzwyczajeń czy ulubionych ciuchów. Kilka dodatkowych elementów wszytych w tradycyjne spodnie sprawia, że otrzymujemy super wygodne jeansy ciążowe. Spodnie jeansowe ciążowe obowiązkowo mają wszyty wygodny panel podtrzymujący brzuszek i dopasowujący się idealnie do zmieniających się kształtów Twojego ciała. I to tyle! Reszta jest kwestią wyobraźni. Nasze jeansy ciążowe są wygodne, wykonane z miękkiego materiału przyjaznego dla skóry. Do tego podtrzymują brzuszek, dzięki czemu zmieniające się proporcje ciała przestają być dla Ciebie uciążliwe. Możesz je nosić jak każde normalne spodnie i cieszyć się zwykłymi aktywnościami.

Jeansy dla ciężarnych, które chcą wyglądać modnie

Jeansy charakteryzuje przede wszystkim uniwersalność. Na ich podstawie można zbudować nieskończenie wiele stylizacji, pasujących na różne okazje. Oczekując na dziecko, również możesz wyglądać atrakcyjnie i modnie – wystarczy, że sięgniesz po jeansy ciążowe. Do tego załóż luźniejszą bluzkę lub tunikę i gotowe! Moda zmienia się szybko, czasem stare trendy wracają, ale jedno jest niezmienne: jeans. W naszym sklepie dostępne są także ciążowe rurki, które podkreślają atrakcyjny wygląd. Natomiast spodnie jeansowe ciążowe z przetarciami spodobają się z pewnością młodym osobom, które czas oczekiwania na dziecko chcą spędzić wesoło, wygodnie i na luzie.

Na spacer i na zakupy

Wybierasz się na spacer albo na zakupy? Na kawę z koleżanką? Na spotkanie z szefem? Wszędzie możesz założyć jeansy dla ciężarnych. Sprawią one, że nie będziesz już musiała myśleć o niewygodnych częściach garderoby. Za to będziesz mogła oddać się ulubionym zajęciom i spokojnemu oczekiwaniu na narodziny dziecka.