Czas ciąży to dla każdej przyszłej mamy czas wyjątkowy. Czy nie warto zachować go na zawsze? Pomysł sesji ciążowej pozwoli Ci zapisać na kadrach Twój stan błogosławiony. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jak przygotować się do sesji ciążowej.

Sesja ciążowa idealna: nasze złote rady

1. Nie odkładaj sesji ciążowej do ostatniej chwili – trudno przewidzieć, jak będziesz czuła się pod sam koniec ciąży. Sesje nawet z mniejszym brzuszkiem są równie piękne, a mogą okazać się bardziej komfortowe dla Ciebie i maluszka. Co więcej, nie mamy pewności, że maleństwo nie zechce przyjść na świat nieco wcześniej – dlatego powinnaś umówić się na sesję zdjęciową między 6. a 8. miesiącem ciąży.

2. Świetnym pomysłem będzie pozowanie z partnerem i dziećmi – pamiętaj jednak, byście wszyscy ubrali się spójnie – na przykład wszyscy na biało.

3. Masz pomysł na sesję ciążową? Nie? Pooglądaj zdjęcia z różnych sesji ciążowych – zainspiruj się! Jeśli to będzie Twój pierwszy raz przed obiektywem, poćwicz pozowanie w domu i zobacz, w jakich pozach Twoje ciało wygląda najkorzystniej. Pozwoli Ci to trochę zredukować tremę. Oczywiście fotograf także poinstruuje Cię, jak powinnaś zachowywać się podczas robienia zdjęć – nie stresuj się, na zdjęciach najlepiej prezentuje się naturalność i swoboda!

4. Jeśli chcesz pomalować się do zdjęcia, zrób make-up mocniejszy niż taki na co dzień, ponieważ to nie mit, że aparat „zjada makijaż”.

5. Zaplanuj także kilka stylizacji. Przedstawiamy nasze propozycje, które będą świetnym wyborem na sesję zdjęciową z  brzuszkiem:

Postaw na kolory!

Kolorowe sukienki będą pięknie prezentowały się w każdej przestrzeni – nieważne, czy zdjęcia będą robione w Twoim domu, na leśnej polanie, w profesjonalnym studio czy pośród miejskiej dżungli.

Oto nasze propozycje na sukienki ciążowe do sesji:

sukienka ciążowa

kolorowa sukienka ciążowa

sukienka ciążowa

kwiecista sukienka ciążowa

Elegancja w plenerze

Doskonałym wyborem będą również nieco bardziej szykowne kreacje. Kobiety w ciąży często decydują się na połączenie eleganckiej sukienki i natury – daje to niesamowite efekty!

sukienka ciążowa

elegancka sukienka ciążowa 

sukienka ciążowa

Wybierasz stylizacje na sesję brzuszkową? Zajrzyj do naszego internetowego sklepu Przyszła Mama! Tam znajdziesz przedstawione przez nas sukienki ciążowe, także inne części ciążowej garderoby. Zapraszamy!