Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami! Jesteś w ciąży, ale w dalszym ciągu chcesz się świetnie bawić? Nic nie stoi na przeszkodzie! Przeczytaj nasz wpis i poznaj przepis na idealnego sylwestra dla kobiet w ciąży!

Po pierwsze…sylwestrowa sukienka ciążowa!

Ciąża nie oznacza, że nie będziesz mogła założyć na sylwestra pięknej kreacji! Dostępnych jest wiele sukienek dla ciężarnych, które nadają się na mniej lub bardziej formalne uroczystości – w tym także na sylwestra. Spośród naszych produktów polecamy sukienki ciążowe: Lenę i Paulę.

Sukienki ciążowe

Sukienki ciążowe Lena i Paula

Zobacz pozostałe nasze sukienki ciążowe.

Warto, żebyś zadbała także o wystarczająco wygodne obuwie – chociażby na zmianę.

Po drugie…bezpieczna zabawa

Dla kobiety w ciąży najlepszym rozwiązaniem na sylwestra będzie zabawa na imprezie w domu znajomych. Na „domówkach” jest znacznie mniejsza liczba osób – a co za tym idzie, zabawa będzie cichsza i bardziej komfortowa. Twoi znajomi na pewno okażą zrozumienie i w razie potrzeby ustąpią Ci miejsca czy postarają się nie palić w Twojej obecności. Jeśli czujesz się dobrze, nic nie stoi na przeszkodzie, byś tańczyła razem z innymi. Staraj się jednak unikać podskoków oraz dbaj o to, by nikt Cię przypadkiem nie uderzył. Kolejną zaletą imprezy w gronie znajomych jest możliwość odpoczynku w spokojnym miejscu – na pewno gospodarz nie odmówi Ci, jeśli będziesz potrzebowała poleżeć chwilę w innym pokoju.   

Po trzecie…zdrowe przekąski i napoje

Na sylwestrowym stole królują przede wszystkim alkohol oraz słodkie i słone przekąski. Ty jednak – dla dobra swojego maluszka – nie musisz ulegać niezdrowym pokusom. Możesz sama przygotować pożywną, pełną wartościowych składników odżywczych sałatkę czy też warzywne lub owocowe koreczki. Przynieś ze sobą także coś zdrowego do picia – ciężarnym nie służą ani alkohol, ani słodkie, gazowane napoje. Zamiast tego postaw na przykład na świeżo wyciskane soki.  

Jak widzisz, ciąża to nie tylko ograniczenia i wyrzeczenia. Możesz doskonale bawić się w na Nowy Rok, nie ryzykując zdrowiem swojego dziecka.   

Udanej sylwestrowej zabawy oraz samych pomyślności na nadchodzący rok 2021 życzy zespół Przyszłej Mamy!